Bake Eat Love

Bake Eat Love

Pros
  • Intended more for cooking with kids or learning to bake
  • Very informative on how to actually bake the dessert
  • Each month features one specialty ingredient and comes with a free tool
Cons
  • Somewhat pricier than other options
  • Selection can be somewhat boring
Pricing
Features
Pricing - $37.99 a month
Shipping - Free
Availability - Nationwide
Sells Individual Kits?
Loading